Shameless
Bölüm Özetleri

12. Bölüm - Love Songs (In the Key of Gallagher) - 06/04/2015
Sezon finalinde, Fiona turneden dönen Gus’la yeniden bira araya gelir. Fakat aynı zamanda Sean’a karşı hislerinin aşka dönüştüğü gerçeğiyle baş etmeye çalışmaktadır. Bu arada Costa Rica’da Bianca’yı mutlu etmeye çalışan Frank de aşk cephesinde kendi mücadelesini vermektedir.
11. Bölüm - Drugs Actually - 30/03/2015
Bianca'nın giderek daha dengesiz ve tehlikeli hale gelen davranışları Frank’in endişelerini artırır.
10. Bölüm - South Side Rules - 23/03/2015
Frank, Bianca’yla vakit geçirmekten son derece memnundur. Ne var ki, Bianca ona karşı bir şeyler hissetmeye başladığını görünce Frank’i terk eder.
9. Bölüm - Carl's First Sentencing - 16/03/2015
Frank kanser teşhisi konulan doktoru için tur rehberi rolünü üstlenir. Fiona Carl’ı duruşmaya hazırlar. Lip bir profesörle birlikte olur. Bu arada Ian yeniden ilaç almaya başlaması gerektiğini anlar.Dizinin bu bölümüne Rizzoli & Isles'ın yıldızı Sasha Alexander konuk olacak.
8. Bölüm - Uncle Carl - 09/03/2015
Gus’ın turneye çıkacağını söylemesi üzerine Fiona ilişkilerinin geleceği hakkında daha fazla endişe etmeye başlar. Bu arada iyileşen Frank Sammi’yle meselesi yok gibi görünse de intikam planları yapmaktadır.
7. Bölüm - Tell Me You Fucking Need Me - 02/03/2015
Ian kendini psikiyatri koğuşunda bulur. Bu arada Fiona, Jimmy ve Gus arasında bir seçim yapar.
6. Bölüm - Crazy Love - 23/02/2015
Jimmy geri döner ve Fiona’nın peşine düşer; bu durum yeni evli Fiona’yı sadakat konusunda zorlar. Bu arada Ian, Mickey ve Svetlana'nın bebeğini çalar; Sammi evde dizginleri ele alır ve sıkı kurallar koyar; Debbie liseye başlar ve Veronica Kev’den ayrılma kararıyla boğuşur.
5. Bölüm - Rite of Passage - 16/02/2015
Fiona ve Gus ani evliliklerinin yarattığı tuhaf durumu idare etmeye çalışır. Fiona bir aile yemeğinde evliliklerini duyurmayı planlasa da işler umduğu gibi gitmez. Bu arada Ian'ın dengesiz davranışları Mickey’nin giderek daha fazla endişelenmesine yol açar.
4. Bölüm - A Night to Remem... Wait, What? - 09/02/2015
Frank altı haneli sigorta anlaşmasını almak için Lou'ya uğrar; ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan, Fiona ve Gus’ın arası çok iyidir; o kadar ki, Gus Fiona’ya onu sevdiğini itiraf eder. Bu arada Lip de Miami’deki lüks evinde Amanda ve ailesini ziyaret eder.
3. Bölüm - The Two Lisas - 02/02/2015
Frank bölgede gayrimenkul alımı yapan lezbiyenleri korkutması için Carl’ı görevlendirir. Ian Mandy konusunda Lip’ten yardım ister. Bu arada Fiona Davis’le bir konsere gitmeyi kabul eder, Carl gizli bir yetenek keşfeder ve Debbie Gallagherların evinde çılgın bir parti verir.
2. Bölüm - I'm the Liver - 26/01/2015
Fiona sonunda resmen ev hapsinden kurtulur. Bu arada Lip de Tommy’nin ekibindeki ilk iş gününe başlar ancak bedenen çalışmanın sandığından çok daha zor olduğunu anlamakta gecikmez. İş arkadaşlarından gördüğü çömez muamelesi ise bu durumu daha da zorlaştırır. Ian ise Mickey ve Mandy’le birlikte homofobik bir cenaze töreni için intikam hazırlığındadır.
1. Bölüm - Milk of the Gods - 19/01/2015
Fiona iş ve aşk arasında bir denge kurar. Üniversiteye ve Amanda’ya elveda diyen Lip evine geri döner; ancak eski arkadaşlarına uyum sağlamakta güçlük çeker. Oysa eski muhitinde değişen tek şey kendisi değildir. Gayrimenkul peşindeki emlak simsarları bir yana, trendi bir yoga atölyesi bile vardır artık. Bu arada geçirdiği karaciğer operasyonunun nekahet dönemindeki Frank ise Sheila'nın yanında kalmakta ve bodrumunda gizli bir proje üzerine çalışmaktadır.